WhatsApp

Sık Sorulan Sorular

Satışlarımızda fiyatlarımız gel-al kampanyasında veya gel-al fiyatlandırmasında ise showrromdan teslim ediyoruz. Ancak ürün 5 adetten çok ise Antalya şehir merkezine teslima gerçekleştiriyoruz.

Şehir dışı teslimatlar zaten kargo ile yapılmakta.

Dezenfektan standı modellerimizden bir kaç tanesi demonte, modüler. Rahatlıkla kurabileceğiniz, mdf veya mdv-kompozit üretimi standlarımız var. Antalya içi satışlarımızda kurulu stand tercih edilirken, şehir dışına ise demonte olarak göndermekteyiz.

Kargo anlaşmamız var. Uygun fiyata ürünlerin taşınması için anlaşmalarımızı gerçekleştirdik.

Sattığımız tüm ürünler kaliteli ve yasaların istediği içeriğe uygundur. Fiyatı ucuz diye memnuniyetsizlik oluşturacak ürün satmamaktayız. El dezenfektanlarında alkol derecesi %70

Bu alacağınız ürün, adet ve ürünün günlük fiyatına göre dahil veya karşı ödemeli olarak değişmekte. Bazen kar oranlarımızı en aşağıya çekerek kampanya düzenlemekteyiz. Doğal olarak bu tip durumlarda zaten kar düşük olduğu için bir de kargo maliyetini karşılamamız mümkün olmamakta. Bu nedenle lütfen bilgi için arayınız.

Dezenfektan stadlarımız doğal olaylar, kullanım şartlarına uygun olmayan baskı, darbe, yük ve güç uygulaması dışında elbet belirli sürelerde garantili. Ancak standları işletme sahibinin yanı sıra farklı alışkanlık, farklı kilolarda, farklı güç oranı uygulayan müşterilerde kullandığı için, oluşacak hasarın cihazın dayanma gücü ile değerlendirme alınmalıdır.

Bilgi Talep Formu